Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Guitar Pro 5-ben hogy lehet...

A Guitar Pro 5-ben hogy lehet ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le, nagyon jó program, nagyon szimpatikus, de most elkezdtem az egyik saját számomat beleírni, megy is, nagyon könnyű, de a szám úgy kezdődne, hogy az elején lassú a játék, aztán van egy lassabb basszus, aztán 4szer gyorsabb lesz a tempó + bejön a többi hangszer, ez még ment is, a többi hangszert könnyen bepakoltam, de ez, hogy melyik rész milyen gyors legyen ezt nem tudom beállítani :S
2011. máj. 29. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezen a gépemen nincs fent, de lehet állítani a tempót, biztosan. Mindent tud, amit a midi tud, és ezt tudja.
2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kattints annak az ütemnek az elejére, ahonnan meg szeretnéd változtatni a tempót. Nyomd meg az F10-et, utána alul ha kipipáltad azt, hogy "Tempó", már írhatod is be az újat mellette.
2011. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!