Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Daemon Tools Pro és telepítés?

Daemon Tools Pro és telepítés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 1-et (elkapott a nosztalgia) és sikerült is telepítenem még a DT nélkül (kérte a serial key-t) de amikor elindítanám a játékot, akkor kiírja, hogy rakjam be a CD-t. Most akkor mit is kellene csinálnom? Bocsi nem vagyok egy zseni ebből...:)
2011. máj. 31. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
crackeltél?
2011. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nem mivel nem tudom mi az :( :D le tudnád írni hogyan?
2011. máj. 31. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy (általában) crack nevű mappa, abban van egy .exe fájlt, amit be kell másolnod a játék könyvtárába és felülírni az ottanit.
2011. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs ilyen mappa, de már letöltöttem egy nocd cracket itt volt fent az oldalon a link, de ha arra rákattintok az jön ki hogy Could not find The Sims data directory...
2011. máj. 31. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor azt a nocd cracket másold be a sims mappájába!

( C:\Program Files\ stb.. nemtom pontosan, keresd meg).

Egy ugyan olyan nevű fájl kell, hogy legyen ott is, azt le kell cserélned a crackre, és menni fog.

2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi ezt megcsináltam! :) és már elvileg el is indulna, de utána kiírja hogy hibát észlelt...hát az univerzum nem akarja ezt :D
2011. máj. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!