Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mass Effect 2 miért nincs kép...

Mass Effect 2 miért nincs kép csak hang?

Figyelt kérdés
Mass Effect 2 a nehézségi szint felirat stb. beláíítása után mikor indítom fekete a képernyő és csak hang van, de azis olyan aminek a játék kezdetekor nem is kellene lennie (futás, gépfegyverel tudok lőni, időfagyasztás) patcheltem ugyse jo, több cracket is probáltam, komptaibilitást is xp-re állítotam de sehogy sincs kép Aki találkozot ilyen problémával léci irjon win 7 ultimate 64bites az oprendszer a gép meg bőven elég neki
2011. máj. 31. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
a demo gond nélkül fut csak a teljes játéknál van ez a probléma
2011. máj. 31. 23:06
 2/8 anonim ***** válasza:

legujabb directx et tedd fel

meg a grafikus karid legújabb illesztőjét

2011. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dx11 van fent a vga driver meg catalyst 11.5 de probáltam többfélét is, a demo mindegyikkel ment, ja emg amikor nincs kép a teljes játéknál akkor a menübe kitudok lépni
2011. jún. 3. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:

szerezz be egy más változatot a játékból

:)

2011. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már az összeset próbáltam.. mostár telepíteni se engedi amit eddig engedett, adathibával leáll a telepítés akárhányszor töltöm le
2011. jún. 3. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

revo uninstaller progival szedd le az előzö játékot plusz törölj vele minden hátramardt bejegyzést

így telepitsd ujra

2011. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod de már megoldottam, van egy verzió ami megy normálisan, több helyen is olvastam h többeknek is ez a problémájuk ezért berakom ide a linket ami rendesen fut:

[link]

2011. jún. 7. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
nem működik a linked :(
2014. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!