Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Emberek miért van az, hogy...

Emberek miért van az, hogy nem tudom feltelepíteni az alaplapot mivel ha már fent van a program állandóan lefagy tőle a gép?

Figyelt kérdés
A számítógép: [link] Png Köszi előre a segítségeket
2011. jún. 3. 10:18
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul tette oda a linket: [link]
2011. jún. 3. 10:19
 2/6 anonim ***** válasza:

XP SP2?

Honnan a jó'stenből bányásztad elő ezt a telepítőt?

Erre a gépre amúgy is simán W7-et kellene rakni.


Miért nem rám bízza mindenki az ilyesmit???

Értek is hozzá, jól is csinálnám, és még meg is tudnék élni valamiből.


Ezek után a kérdésedre csak azt a választ tudom adni, hogy ezt így nem lehet tudni, több minden lehet..

2011. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos nincs win7 telepítőm.. azért köszi
2011. jún. 3. 12:17
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor semmit nem lehet ilyenkor tenni? :/ senki sem tudja?
2011. jún. 3. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Innen nem tudom megmondani.

Esetleg TeamViewer.


Alaplaphoz nem feltétlenül szükséges felrakni ami a lemezén van, ahhoz már az XP is tartalmazza a cuccost.

Azt pl nekem nem is engedi felrakni mert az SP3-ban már gyárilag frissebb vezérlők vannak van.


De pl. a hálókari és egyéb eszközök már más tészta, nem azokról beszéltem.


Baromira nem világos mire gondolsz konkrétan, mert nem írtad le. Milyen program van már fenn egyáltalán? Mert ennek így mondva nem sok értelme. Az alaplap drivereire gondolsz(de pl az említett hálókari nálam nem az, még ha integrált akkor sem, csak egy lemezen vannak a cuccok), vagy a winre?


Én anno fél évig olvasgattam, míg hozzá mertem fogni a rendszertelepítéshez, de nem is volt semmi nyűgöm. Elsőre.


Keress rá a deszkádra, és szedd le a legfrissebb drivereket. Mást nem tudok mondani.


Ezért nem is válaszolt senki más, mert hiába értek hozzá én is, egy laikus nem tudja miről beszélek, meg én sem tudom hogy ő mire gondol a maga módján, aztán a kettőt összehozni, az megint egy külön szakma.


Ha a következő kérdésed az lesz, honnan tudod meg az alaplapod típusát, akkor inkább emilezz.

:)

Na cső, sok sikert, jó tanulást!

2011. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megpróbáltam az első segítséget, rátelepítettem a gépre w7-et.. ugyanúgy lefagy tőle bármit megnyitok, most újratelepítem megint a gépemet xp-vel és megpróbálok rákeresni a legfrissebb driverekre hátha lesz valami :) Köszi mindent
2011. jún. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!