Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom elküldeni egy...

Hogy tudom elküldeni egy barátomnak emailben a 2010-es Office Excellt?

Figyelt kérdés
Melyik mappát tömörítsem be? Tudna valaki segíteni?
2011. szept. 17. 17:42
 1/6 A kérdező kommentje:
magára a programra gondoltam, nem egy excell fájlra
2011. szept. 17. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, te se vagy valami nagy informatikai zseni, ha ezt kérdezed. Ha az lennél, tudnád, hogy legfeljebb portable verziót tudnál küldeni neki, ami ugye torrentről beszerezhető, vagy legalább annyival tisztában lennél, hogy az office egy irodai programcsomag, önmagában egész, a részei magukban nem léteznek.


Ha a barátod nem tudja beszerezni, akkor ajánld neki az OpenOffice-t, vagy a Libreoffice-t, tökéletesen használhatók, és mindent tudnak azok is.

2011. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek az előzővel.
2011. szept. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én talán tudok segíteni.

Két megoldást találtam:

1. Bele rakod a telepítőt egy WinRar-ba és "Mellékelés" gomball elküldöd. (De ez a E-mail szolgáltatótól függ)

2.A Hotmail-on van ingyem Office szolgáltatás.

2011. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töltsd fel egy ingyenes fájlmegosztó oldalra (pl. [link] ) a telje 2010-es Office ISO képfájt, (valószínű, hogy csak darabolva fogják elfogadni a mérete miatt, TC-el, vagy WinRAR -ral darabold fel a megfelelő méretre), majd feltöltés után, kapott linkeket küld el, a barátodnak.
2011. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

javítva:

a teljes 2010-es Office TELEPÍTŐ (ISO) képfájt,

2011. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!