Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-n van ilyen funkció?

Windows XP-n van ilyen funkció?

Figyelt kérdés
Olyan funkcióról van szó ami jelszót tesz a programokra! Teszem azt van egy program amit nem szeretném ha más is használna ezért azt akarom hogy ha elindítom a parancsikonnal ne a program induljon el hanem ugorjon fel egy ablak és kérje a megfelelő jelszót! Van ilyen funkció XP-n? Ha nincs van ilyen program amivel ezt meglehet oldani?
2011. jún. 6. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
van...több fiókot hozol létre és mikor telepíted a progit megkérdezi h minden user használhatja vagy akár csak te...
2011. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
esetleg ha a kérdésre válaszolnál...
2011. jún. 6. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tömörítettem rar formátumba és ott jobb klikk és jelszó hozzáadása! Így már ki sem lehet csomagolni!
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
már meg ne haragudj de kurv.ára a kérdésre válaszoltam....nem lehet csak ahogy leírtam okos ürege...
2011. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ürge
2011. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/ felügyeleti eszközök /Helyi biztonsági házirend/ azon belül szoftverkorlátozó házirend
2011. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:57


Tudsz mondatot értelmezni? Járd ki előbb az elemit utána okoskodj kölyök...


"van...több fiókot hozol létre és mikor telepíted a progit megkérdezi h minden user használhatja vagy akár csak te..."

Ezek szerint te világ legnagyobb értelme ha rákattintok egy programra akkor kérni fog egy jelszót ugye? :-)


Többieknek köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 7. 21:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Annyit még hogy a megnyilvánulásodból látszik az értelmi szinted magaslata és menyire érdekes hogy mások tudtak még mondani mást is nem? :-)
2011. jún. 7. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:

te abbe.rrált fa.szkalap senk.iházi...te nem érted....ha több felhasználói fiók van....akkor ergó a tiédbe csak te tudsz belépni a te jelszavaddal és ha a progik úgy vannak feltéve h csak te használd akkor majd más nem tudja....mivel más nem tudja a jelszavadat te köc.sög...a többi fiókba meg be tud lépni más oda neked nem lesz közöd....te fa.szjankó te...


és innen jön a fő abb.erált.ságod...engem húzol le mikor te nem tudod te észlény te....anyád nyelt volna inkább le....

2011. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

IQ fighter! :-)

Tudod nem azt kérdeztem hogy kell másik felhasználói fiókot csinálni azt egy 8 éves gyerek is megtudja mint ahogyan te is bár te inkább egy majom fejlettségi szintjén vagy azzal a különbséggel hogy te beszélni is tudsz.

Nem tudom mit keresel te itt.. Itt segíteni kell az embereknek és nem a való életben elnyomott érzéseidet kiadni gyerek... Gondolom nincs egy barátod se, de elárulom amíg ilyen ostoba kis taknyos maradsz addig nem is lesz! :-)

2011. jún. 8. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!