Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mobil internet eseten milyen...

Mobil internet eseten milyen szoftverrel lehet korlatozni a felesleges forgalmat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Lenyeg hogy mobilomat egybem modemkent is tudom hasznalni amivel evente 1-2 alkalommal a notin keresztul szeretnek felcsatlakozni az internetre. Olyan programot keresek amivel konnyen menedzselhetok /ki,be kapcsolhatok/ azon programok, amik mondjuk frissitesert nyulnak a nethez. Az azert fontos, mert egy egyszeru internet elofizetesem van, ami egyebkent mobilon teljesen jo, csak nagyon ritkan notihoz is kelhet, ezert nem akarok dragabb szolgaltatasra elofizetni. Lehetoleg nem tuzfalat keresek hanem erre specializalodott programot. Koszonom elore is az ertelmes seg\tsegeket.
2011. jún. 7. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam hogy kikapcsolom az összes automata frissítést, én gyakrabban használok mobil netet. Ha meg úgy adódik akkor rákötöm hálózatra és felfrissítem azt amit kell. Mást nem tudok sajnos, ha van még valami akkor engem is érdekelne :)
2011. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy kezzel kikapcsolgatni mindent eleg maceras: antivirus, win update, flash update es lenyegeben minden szoftver ami frissitheti magat.
2011. jún. 7. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszer kell mindent beállítanod arra, hogy letöltés előtt kérdezzen meg, hogy letöltheti e az adott frissítést. nálam win update-nél és a vírusirtónál is így van beállítva
2011. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

üdv:)

mobil interszer ugy ahogy szar :)

2011. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
msconfig és ott beállítod melyik programok ne induljanak a windowsal... már ha windowsod van...:D
2011. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!