Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik notebook ventilátor...

Baliii kérdése:

Létezik notebook ventilátor beállító program?

Figyelt kérdés
Sokat próbáltam pl a Speed Fan-t, de az nem állítja át csak az adatokat mutatja.
2011. jún. 7. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A notebook-od ventillátorját inkább ne szabályozd, hanem takarítsd ki a géped.. 4-5 havonta olyan szinten tele megy porral, hogy nem tudja átfújni a levegőt, ezért zúg a gép. Így jó úton van a halálhoz...
2011. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ezzel lesz 1 kis gond. Mivel még garanciás a gép, ezért szét szedni nem akarom, de a tisztításra meg nem szól a garancia. Szóval amíg nem lesz másik baja addig nem tudok mit tenni vele.
2011. jún. 7. 12:11
 3/13 A kérdező kommentje:
De a gép nem zúg. Azzal nincs gond. Egyszer csak magától leáll (kikapcsol). Szerintem a processzor melegszik nagyon fel.
2011. jún. 7. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
vidd be egy boltba a legjobb oda ahol vetted, ott megcsinálják neked úgy, hogy a garancia sem vész el... lehet hogy fizetned kell érte, de nem egy nagy összeget max 1-2 ezer forintot
2011. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. De ezzel meg az a gond, hogy a szerviz a cseheknél van. Más meg nem vállalja el. És oda csak akkor küldhetem be, ha valami nagyon komoly baja van. A tisztítást sajna nem csinálják meg. De gondoltam arra, hogy esetleg egy kompresszorral kifújom belőle a port.
2011. jún. 7. 12:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Esetleg ilyesmi megoldás?


[link]

2011. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kompresszorral nem jön ki, mert beleáll a por, olyan lesz mint a filc egyben le lehet húzni róla.

Matrica van a gép alján szétszedés ellen? Nem tartom valószínűnek.. Általában 4-5 csavar plusz 3-4 a heatpipe és a cooler... Nem veszik vele a gari, csak ne nyúzd szét a csavarokat, megfelelő csavarhúzó kell..

2011. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hol vetted? Acer? Szerintem biztosabb ha beviszed egy szaküzletbe, ott kárt nem csinálnak benne...
2011. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van ilyen hűtőpadom, csak nem használ semmit. A gép állandó hőfoka 60 felett van :S Legalább is a program szerint. Matrica nincs, csak csavarok, ahogy mondtad. De én nem merek nekiállni, mert félek, hogy elbaszok valamit. Vagy ez nem bonyolult?
2011. jún. 7. 12:38
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen. Acer
2011. jún. 7. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!