Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy notebook-ba beépítenek optikai meghajtót?

Figyelt kérdés

Ha nem akkor milyen és mekora lenne egy optikai meghajtó amit USB-vel csatlakoztatnék hozzá? (ezt csak hallottam, úgyhogy nem tudok sokat róla...)


bocs a hülye megfogalmazásért :D


2010. febr. 27. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Notebook ( laptop ) minden esetben tartalmaz optikai meghajtót. De léteznek külső (usb-s) meghajtók is. Illetve külső (usb-s) merevlemezek is. Ha usb-n csatlakozik , a mérete lehet bármekkora.

optikai meghajtó a cd vagy dvd meghajtó

2010. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, hol élsz te?

Már minden notiban van olyan.

2010. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
optikai meghajtó, vagyis DVD-olvasó/író? előzőválaszoló nem a mában él, ugyanis NINCS MINDEN laptopban dvd meghajtó, acer aspirine-ban sincs, oda sem férne. Külső DVD meghajtók ugyanakkorák mint egy belső csak egy szép dobozban.
2010. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jövőben vok?

Mér nálatok nem 2026 van?

2010. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kérlek ne néz hülyének tom hogy a notebook-okban szokott lenni optikai meghajtó

nekem két napja van meg ez a gépem amiben nincs és rákerestem a neten azzal h notebook-ban miért nincs ..., és utána tudtam meg h ezt a lenovo ideapad s12 pont a notebook és a netbook közti átmenetbe 'készítették'

(a media markt-ba notebook-nak van írva)itt néztem meg utólag: [link]

2010. febr. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!