Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legkissebb gép...

Csorby kérdése:

Melyik a legkissebb gép igényü GUITAR HERO? LENT.

Figyelt kérdés
mert szeretnék játszani a gépemen,de kicsi..szal ez:intel pentium 3 1ghz.768mb sd ram,64mb nvidia mx 4, nos ezen akarok gh-zni,nembaj ha nem menne akk is irjátok le mert jártam már ugy game val h még is ment...és ha linket is adnátok ahonnan letölthető...elörre is köszi..
2011. jún. 7. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

GH3 a legkisebb, de sztem ez sehogy se fog menni.

Talán a Frets on Fire nevű GH-klón.

2011. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen a fof al gamelek ,de nemjó mer pengetni kell,és nemtom h kell kikapcsolni..
2011. jún. 7. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
a gh-ban is kell pengetni
2011. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de mért?eddig nem kellett..és nem lehet kikapcsolni?mert nem szeretem így...nemá..nincs olyan amibe nem kell pengetni?
2011. jún. 7. 20:13
 5/13 anonim ***** válasza:

mér' nem kellett eddig? még nem láttam olyat, amibe nem kellene és sztem nem is kikapcsolható.

egyébként nem nehéz gy játszani. nehezebb a színeket nyomkodni.

2011. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és a pengetést 1x re kell nyomni a színekkel?mert nemnagyon tudok rájonni...wagy mikór hosszu wan akkór ellkapom a hangot és mikor jön utánna gyorsan akkor megin nyomni kell a pengetést?szwal hülye wok hozzá..de talán megszokom.amm tud wki adni 1 linket ahonan leszedhetem a gh3at?akár torrent..
2011. jún. 8. 06:50
 7/13 anonim ***** válasza:

a "gombok" amikor jönnek akkor kell egy pengetés

hosszúnál is csak egyszer kell

2011. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld lelesni videókról a technikát és hallgasd az irányító kattogásának ritmusát.
2011. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mrboss ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
thx a válaszokat 2 napi gyak és már elég jól megy,csak az a baj a fof ba h 3 szám wan..hogyan tok ujjakdt tenni bele?wagy saját számokat be tenni?
2011. jún. 8. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!