Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ment a Witcher? (1)

Miért nem ment a Witcher? (1)

Figyelt kérdés

Nemrég néztem rá a mentésekre, és a legutóbbi fél hatkor készült. Viszont közben már volt több automentés is elvileg, plusz én is mentettem párszor.

Most hiába nyomkodom az F5-öt, nem ment se így, se rendes mentést nem csinál, felül se írja a régieket, a játék könyvtárában sincsenek meg a mentések.

Ha van rá egy mód, nem szeretnék kilépni a játékból, amíg nincs megoldva a probléma, mert akkor négy óra játékom veszik kárba. XD

Másnak csinált már ilyet? : I

Google szerint ki kéne törölni az egész saves mappát, állítólag akkor újra létrehozza magától (és akkor a mentések is működni fognak, vagy mifene), de nem tudom, hogy ezzel érdemes-e kísérletezni így játék közben.

Egyébként van hely a lemezen, az nem lehet a probléma.


2011. jún. 9. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes kisérletezni.

Ha tényleg csinál magának könyvtárat és ment akkor fajin.

Ha nem akkor ugyanott tartasz mint eddig:)

Ha meg nem csinál könyvtárat magának akkor csináljál te.:)

2011. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, már megvan a probléma forrása. :D


De ki fogsz nevetni.


A gépem valamiért úgy döntött, hogy 2006 van, ezért a mentések 2006-os dátummal kerültek fel, és a lista alján voltak, azért nem találtam őket. *epic fail*

2011. jún. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!