Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan játék amiben alien-el...

Olyan játék amiben alien-el vagy emberrel kell menni és alieneket kell ölni? (lent)

Figyelt kérdés
az avp 1,2,3 kifujva. és ha annyit kérhetek még, normális grafikája legyen.
2011. jún. 9. 16:39
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Csak az Alien franchise jöhet szóba? Csak mert van sok játék, ami jó és földönkívülieket kell ölni benne...
2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem az érdekelne leginkább igen.
2011. jún. 9. 17:24
 3/4 Smartguy86 ***** válasza:
2011. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha "normális grafikával" keresel Aliens játékot,akkor csak az AvP van.Az elmúlt jó pár évben nem jelent meg Aliens játék.Sok bejelentés érkezett,hogy készül de végül az összes fejlesztését leállítótták.AvP-n kívül csak PlayStation1-en találkoztam Aliens játékkal,de azok nem tudom bele férnek-e a "normális grafikába".


De talán 2012-ben jön az Aliens Colonial Marines.

Mondjuk még nem tudni,mert ezt is jó pár éve fejlesztik.Hol abba hadják,hol újra kezdik,nagyon nehezen akar megszületni mint a Duke Nukem Forever ami holnap fog megjelenni 14 év után xD


És eléggé titokzatoskodnak is a játékról,a 2011-es E3-ra képesek voltak ezzel a videóval kiállni:

http://www.youtube.com/watch?v=3NBhzNSQhYA


Igazi kedvcsináló videó.

2011. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!