Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell törölni az msn-t?...

Hogy kell törölni az msn-t? Sehogy nem tudom megszüntetni az írásvédettséget.

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogyan kell törölni az msn-t, de nekem sikerült. Letöltöttem az msn 5.1-es verzióját, de nem tudta telepíteni. Sőt még eltüntette a korábbi msn-em is. Most próbálom megtalálni. Szóval ha minden kötél szakad, akkor próbáld ki ezt. Tuti módszer :(
2009. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van valami leírás>>> [link]

...alul találod, én nem próbáltam...

2009. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia


Az msn egy sz.r progi, a törlése felér egy kínnal. Először is amikor elindítod a rendszert, akkor automatikusan betölti az indítási segédet, ezért nem tudod törölni, mert használatban van. A teendő a következő: Ccleaner ha van, elindítod, eszközök, automatikusan induló programok, és ott letiltod az msn automatikus indítását. Utána reboot, majd a progik telepítése, törlése pontban uninstall, eltünik mint a tavaszi hó:)

2009. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!