Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom lehúzni a Corell...

Hol tudom lehúzni a Corell Draw 8-at magyarul ingyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért pont ez kell? Ez egy 1998-as (13 éves!!!) verzió. Nem hiszem, hogy nagyon megtalálnád valahol.

Az aktuális verzió a Corel Draw X5 (15).


Piratebay.org-on keress rá, ott biztos megtalálod valamelyik új verziót.

2011. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia többek közt azért mert ez van a rajztanáromnak és nagyon értek hozzá
2011. jún. 11. 06:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon értesz hozzá és tényleg használod is, akkor tisztában vagy azzal, hogy egy 13 éves verziót nem célszerű ma már használni. Az újabbak sokkal kényelmesebbek lettek és bővült a funkciólistájuk is. Azt megértem, hogy a CD-hez ragaszkodsz (bár én AI párti vagyok), azt is megértem, hogy mondjuk nem szeretnéd feltenni az X5-t (mondjuk nem fut jól a gépen), de a 8-as verziót nem értem. Ez olyan mintha win 98-at akarnál ma egy gépre tenni. Nem beszélve arról, hogy egy ilyen régi program esetén kompatibilitási problémák léphetnek fel és az újabb verziókkal (amiből ugye van egypár) készült fileokat sem feltétlen fogja megnyitni.

2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!