Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működik a Sam Broadcast...

Hogyan működik a Sam Broadcaster program?

Figyelt kérdés

Tud valaki segíteni, vagy bármilyen leírást adni ennek a programnak a működéséről?

Előre is köszönöm.


2009. márc. 21. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól emlkészem akkor netes rádiót lehet vele csinálni.Be kell konfiguráli egy szervert amit keresztül tolod a zenét és aztán keverheted a számokat amiket majd mások neten keresztül hallgatnak,mikrofont is használhatsz közben.Egyszer kipróbáltam ennyi amennyit tudok róla


bye

2009. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Én dolgoztam vele..pontosabban dolgozom vele..elég jó kis program.Rádiósok használják mert adásra a legcélszerűbb.Be tudsz állítani mindent.A szervert h hova sugározza,a zeneszámokat,a mikrofont is.Vannak benne effektek és a hang alá zenét is illeszthetsz.Stúdióba is ajánlatos,mert rengeteg műsorvezető dolgozik a SAM-el.De ismert és használt még a VirtualDJ,a Winamp erre speciális verziója is.

Szia.Bia

2009. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja hat az elottem valaszolok leirtak a naggyat am en keresnek valakit aki mar naon ert hozza mer van ez a palos cucc amihez nem igazan ertek es jo lenne ha valaki felajanlana a segitseget:D ha lenen valaki aki segitene az irjon privibe:D koszii:D
2009. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oberle Gábor ***** válasza:
Ez segít talán: [link]
2010. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!