Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Fable III-t PC-re...

Nazguls kérdése:

Megvettem a Fable III-t PC-re és nem működik. Pedig mindent frissítettem. Szerintetek mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

elolvastam (1,5 órás telepítés után) a ReadMe-t akkor azt írta hogy lehet játszani XP-n is csak online nem.

bekapcsoláskor: "Ennek a játéknak a használatához be kell jelentkezned." következő pedig a jól ismert: A fable3.exe hibát észlelt ezért leáll. A kellemetlenségért elnézést kérünk.


CSAK EZÉRT átraktam a gépem XP-ről Vista-ra és telepítettem(fenti idő kétszerese alatt) és így sem működik. Sőt! Most még a GamesForWindows kliens-se jön be :S


Elismerem paul(.)dll-t használok


2011. jún. 13. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb megoldás de próbáld meg win7tel az jobb mint a vista , Amúgy meg nálam ha ilyen hibát jelez általában a .NEt framework újra telepítése illetve a Visual C++ újratelepítése megoldja a problémát , szóval mielőtt win7tel szórakoznál előbb ezt próbáld meg .
2011. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

1,5 óra volt a telepítés? Milyen géped van neked?


Nem lehet, hogy az a baj, hogy nem is felelsz meg a minimum követelményeknek?

2011. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam, föltettem Xp-re és nekem pont olyan gépem van mint a minimális gépigénye a játéknak. 21 perc volt a telepítés. 99% hogy a géped gyengeségéről van szó.
2011. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi az a paul.dll ? :D
2011. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a paul.dll az egy újfajta szoftvervédelem tehát amikor pl Crack-elsz akkor nem a fájl alkalmazását hanem a dinamikus catolású/hivatkozású könyvtár kiterjesztésű kis fájlocskát kell áthelyezni (dll=Dynamic Link Library).

PL a GTA IV is ilyen ...


És amúgy a gépem jó lenne csak az op rendszer nem biztos...

Pontosabban egy ismerősom egy 'bizonyos' torrent megosztó helyen (nCore) azt olvasta hogy XP-n a SzCs(Szervíz csomag) 3-at kell telepíteni és mukszik is.

Na ő az előtt telepítette az SzCs-t én meg az után.

Most sehogyse mukszik és a nővérem szerzett egy új gépet (HP windows 7-el) az ajánlott rendszerkövetelmények is jók voltak (Kivéve a Ram-ot de az is a minimális és az ajánlott között van :) ) nah... és azon is csak nagyon akadozva ment a játék minimál grafikán persze csakis az OffLine SinglePlayer módban... Az első teleportálásnál kikapcsolt

dfhgpéero jgzú 54z

w5tőhkp4

rt húl4rth

űá.˘\|t>ßqt456é

gyors trágárság...

2011. aug. 15. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!