Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok 2 Windows esetén...

Hogyan tudok 2 Windows esetén az egyiket letörölni?

Figyelt kérdés
Van 2 merevlemezem. Az 1ikre felraktam Windows 7 majd (hosszú történet ne firtassuk) a másik merevlemezre is felraktam 1 Windows 7. Na már most arról a merevlemezről le szeretném törölni a Windows amelyikre elsőre raktam. Próbáltam formattálni de nem engedte se hogy.
2011. jún. 14. 12:01
 1/2 Argloss ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem engedte, mert pont az a Windows van elindítva amit te le akarsz törölni??
2011. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Van negy olyasmi hogy boot.ini

Rejtet fájl, az esetek 99%-ban a C meghajtón van, még ha a D-re telepítetted is a windowsodat. Ez a file nélkül nem fog elindulni automatikusan az op rendszered, és e miatt nem tudod a C-t törölni. Nameg van pár egyéb rejtett file ami ugyancsak szinte mindig a C-n található és létfontosságu.


Ezért van az nem irott alapszabály: Oprendszert a C-re telepíts.

2011. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!