Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet letörölni a Windows...

Hogy lehet letörölni a Windows 7-et egy számítógépről?

Figyelt kérdés
Amikor először telepítettem valamiért nem sikerült jól a meformázás...:S
2011. aug. 12. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

rakd be a telepítő cd-t,és amikor eljut oda,hogy megformázás,ugyis felhozza,hogy megosztod-e a vinyódat...és ott kell belőni a megosztás hogyanját-mikéntjét...



vagy ha nem így értetted,akkor hogy értetted,hogy nem sikerült jól a megformázás? fennmaradtak adatok a formázás előttről? mondjuk ez szerintem nonszensz...

2011. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem te inkább ismerős gépéről akarod leszedni, ezt nem lehet csak így "küldök egy progit ami leszedi" módon megcsinálni, de ha formázni akarsz, ajánlom a gpartedet, ubuntuban benne van alapból, azzal úgy csinálod ahogy akarod
2011. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a gond a megformázással hogy csináltam 2 fő meghajtót: az egyik 399gb, a másik mg 543gb, de a gépem csak a 399gb-osat mutatja, tehát most elvileg csak 1 meghajtóm van...:S ez a gondom
2011. aug. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!