Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxra lehet Microsoft...

Linuxra lehet Microsoft Office irodai programokat (pl. : Power Point) használni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Emulacioval fel lehet tenni, nekem sikerult, de sok munka volt vele mire rendesen mukododott. Mindenesetre nem lehetetlen, ja az MS Accest felejtsd el, azt nem tudtam eletre kelteni, world, pp és excel futott
2011. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emulációval valóban lehet, de az jóval többet fogyaszt. Máshogy nem megy, de megy a LibreOffice (v lehet h Linuxon még OpenOffice a neve, nem tom), és az még sokkal jobb is.
2011. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a PlayOnLinux alapból támogatja a Microsoft Office telepítését,amin keresztül egyszerű telepíteni..A PlayOnLinux be konfigurál mindent ami kell a működéshez:


[link]


A másik megoldás az lehet hogy VirtualBox-ban fel rakod a Windowst:


[link]


A harmadik megoldás a LibreOffice.Ez egy ingyenes irodai csomag Linux-ra,Windows-ra és MacOS-re.Ugyan olyan hatékony ha nem hatékonyabb mint az MS Office és támogatja az MS Office dokumentumokat is,amiből ha jól tudom kisebb pereskedés is volt az MS és a LibreOffice között.De ez nem biztos.A lényeg hogy támogatja és nagyon szuper irodai csomag teljesen ingyen:


[link]

2011. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen mindenkinek! Remélem meg tudom oldani majd.
2011. jún. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!