Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami. Fájl kiterjesztéssel...

Valami. Fájl kiterjesztéssel találkozott már valaki?

Figyelt kérdés

Van egy 6 részből álló musicalem aminek a kitejesztése fájl semmi más.Betársítottam winrarral,meg gomplayerrel meg már lassan mindennel,de sehogy se tudom se megnézni se összefűzni(total commanderben) se semmit se csinálni vele.

Valaki tud ötletet adni,hogy mit kezdjek?A darab második fele lenne az első gond nélkül lejött rarban amit össze is fűztem.Köszönöm.


2011. jún. 14. 16:09
 1/5 anonim válasza:

Használd a társítást. Jobb klikk a fájlra - társítás...

elvileg kijön egy ablak, ahol programokat választatsz. Válassz ki valami videólejátszó programot a listáról. Pl. Windows Media Player

2011. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah, semmi. Nem figyeltem e kérdésre. Bocs.
2011. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Segond,köszi,hogy észrevetted a kérdést,én már az őrület határán vagyok,mert nem szokott kifogni rajtam a gép,de ugy nézem most sikerült neki.
2011. jún. 14. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd a pont után h rar. Ha 6 részből áll .svf fájl nincs hozzá??
2011. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan nincs de már meg tudtam csinálni,leszedtem még egyszer,és így össze tudtam fűzni.Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. jún. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!