Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Half life 2 Episode Two : az...

Nazguls kérdése:

Half life 2 Episode Two : az utolsó fejezetnél van a probléma. Bővebben lent. Esetleg találkozott már valaki ezzel?

Figyelt kérdés
A játék végén amikor megyünk a kilövőállomásra és Alyx kinyitja az ajtót akkor nem száll be a liftbe. Már korábban is volt ilyen probléma az előző részeknél is és akkor sikerült megoldanom a problémát egy szimpla újra telepítéssel. Ám most (pár órás telepítés után) újraraktam az EP2 -t és így se működik. Mi lehet a probléma?
2011. szept. 25. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

és be kéne szálnia?

van olyan rész hogy külön váltokbsokszor

meg ha nem eredeti lehet bene valami bug

2011. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Be kéne szállnia -megnéztem a végigjátszást. A játék 100%-osan eredeti egy kis integrált magyarítással :)
2011. szept. 26. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

hát a magyaritás nemtudom árthat e van hogy árt:S

nálam nem volt iylen bug eredeti nekem is

volt olyan emlékszem beszáltam liftbe és néz és bezárodik ajtó és ott hagyom de hogy hol meg melyik részbe:D

és ilyenre többre is emlékszek

rakétás utolsó pályáknál tartasz? hol van ez a lift?:D

végigjátszást linkelhetsz ha you tube hogy miröl van szó:)

telán egy régebi mentésel betöltöd elmész oda akor is ezt csinálja?

2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen sajnos a probléma akár-mikori mentéssel is megvan.

A rész pedig az amelyiknél már rögtön az utolsó fejezetnél van , amikor Mr.Maggnugason vagy ki megköszöni nekünk hogy megvédtük rakétáját és a rögtön utána lévő lift :)

2011. szept. 28. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos tipikus HL hiba. Az elsőnél is gyakran előfordul. Annyit tehetsz ilyenkor hogy még mielőtt odaértek a lifthez, mentesz egyet és akkor azt töltögeted vissza. Esetleg még azt hogy megnyitod a consolet és az aidisable-aienable parancsokkal szórakozgatsz. A disable kikapcsolja az enable bekapcsolja. Nekem párszor bevállt ez és akkor már beszállt.
2011. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a mentéseket majd kipróbálom de sajnos Ultimate Edition-nl ez nem válik be :S a console ugyanis itt nem használható...
2011. szept. 29. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Az cink :/
2011. szept. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!