Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast! Free Antivírus és...

Avast! Free Antivírus és COMODO tűzfalat használok. Kiegészítőként még SuperAntiSpyware Professional, Malwarebytes'Anti-Malware Professional és Iobit Malware Fighter FREE-t. A védelmük nincs bekapcsolva, hetente lefuttatom őket. Mindet használjam?

Figyelt kérdés

Elég kevesebb is?

Ha igen mennyi elég és melyikek azok amiket érdemes használni?


2011. jún. 15. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

én csak az avast!-ot és a Comodo-t használom és eddig nagyon megvagyok elégedve velük...Szerintem az avast! bőven elég,mivel van benne atntivírus és antimalware is.Valamint folyamatosan figyeli a gépen futó programokat és még a hálózatot is(e-mail,p2p..stb).


Szóval én azt mondom hogy "FUNKCIÓK" alapján az avast! és a Comodo,tökéletesen kiegészítik egymást.Gyönyörűen olajozottan működnek,a gépet abszolút nem lassítják.És ez mellett mind a 2 nagyon jól teljesít a teszteken.Szerintem felesleges hogy még ezek mellet fent legyen egy tucat másik antimalware program is..


Egyébként ha nincs bekapcsolva az Antimalware védelmed,akkor nem ér semmit mert ha ma be kapsz egy trójait amit az avast! egy az egyben nem lát és a Comodo sem blokkolja vagy kérdez rá akkor a hétvégéig még le futtatod a többi programot,azt lopnak le a gépről amit akarnak...Szóval így ilyen formában nem sok hasznuk van hogy fent vannnak.


Szerintem felesleges..Keresse egyetlen egy Antivírus,AntiMalware programot és egy tűzfalat amiben megbízol és csak azokat használd teljeskörűen funkcionálva....


Tökéletes védelem nincs,szóval vagy tényleg megbízol egyetlen védelemben vagy fel rakhatod a világ összes védelmét:)Mindegyiknek meg van a maga gyengéje.

2011. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Az avast és a comodo védi a rendszeremet.A többit csak utóellenőrzésre használom hetente.Ahogy írod valószínű nem használom őket többé.Kösz.
2011. jún. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!