Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program lenne a legalka...

Milyen program lenne a legalkalmasab, a szobám megtervezésére?

Figyelt kérdés
most lesz új szobám és szeretném előre megtervezni 3D-be hogy mégis milyen lenne,ahogy én elképzelem
2011. jún. 15. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom hogy őrültség, de mivel gondolom nem szeretnél csakis ezért nehéz programot megtanulni kezelni, szedd le Sims 2-t vagy 3-at, ott tökéletesen megtudod tervezni szaktudás nélkül. Egyszerűbb célhoz miért ne? :)
2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát,igazából,valami profibbat keresnék,mert szvsz elég gagyi,neem ehhez,most túl egyszerű
2011. jún. 15. 22:42
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként szívesen tanulok
2011. jún. 15. 22:42
 4/7 anonim válasza:
Nos az 1. válaszon röhögtem egy jót de aztán rájöttem, hogy nem is rossz 5let:D
2011. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valami hasonlóka gondoltál, mint ezek a alkotásaim, akkor ahhoz még rengeteget kell tanulnod.

[link]

[link]

[link]

Egy 3D modellező és animáció készítő alkalmazás( 3D Studio Max, Blender, Maya, stb.) profi szintű elsajátítása akár több évbe is beletelhet, sőt jó, ha vannak építészeti, formatervezési, ismereteid is, és egy kis művészi érzék sem hátrány.


Ha nem akarsz komolyabban nekiesni a modellezésnek, akkor a 3D Home Architect Design Suite Deluxe alkalmazást tudom ajánlani, de ez a szoftver tudásban, minőségben és alkalmazhatóságában messze elmarad az általam fentebb említett alkalmazásoktól.

2011. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyszerű : Sweet Home 3d írd be a gugliba és milliót kiad én is ezt használtam
2011. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
írj egyet :P
2011. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!