Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb Dj program?

Melyik a legjobb Dj program?

Figyelt kérdés
Virtual Dj, Tractor Dj en kivül
2011. jún. 16. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Traktor 3

Virtual DJ 5.20

Mixmeister Fusion 7.20

MixVibes 7

UltraMixer 2

OtsAV DJ Silver 1.85

PCDJ Red 7.30

CUE 5

Versa Mix

MegaSeg 4.50


ez a sorrend (nem az enyém) ezek a leghasználtabbak és hát nem tudom én nem használtam a traktor 3 at-csak a vdj-t..de hát elméletileg az a legjobb:/

2011. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Virtual dj home a legjobb szedd le ha vmit nem értesz írj privit segítek én is szoktam naponta mixelni
2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bolya István! én írnék privit de neked nem lehet. :(
2011. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mostmár lehet
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a MixMeister Studiora esküszöm!!!!! Olyan mixeket összelehet hozni vele! 2-3 óra hossza alatt megtanultam vele keverni, ISTEN 1 program! :)


Csak ajánlani tudom!


01 - VA - Doky Kedvencei (Mixed By Doky)

*****


01 - VA - Hands Up Mania Vol 1. (Mixed By Doky)

*****


Ez a 2 mixem, hallgasd meg! Ezzel készült! 2 külön stílus! Első az 2 napja, másodikat ma fejeztem be!


Első, electro-house, második hands up!


Kiváló program! És nem kell hozzá 2 hangkártya se, viszont ha bulin élőbe kell keverned, akkor a 2 hangkártyás virtualdj -s megoldást mondom, főleg ha kívánságműsorozol :) Magyarul ha élőbe kell keverned..



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!