Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem futtatja a COD2...

Miért nem futtatja a COD2 telepítő CD-t?

Figyelt kérdés
Én a Call of Duty 2 játékot szeretném telepíteni a laptopomra(win7),de nem indítja el a setupot, egyből hibát ad ki"A függvénytár nincs regisztrálva". A játék eredeti, az asztali számítógépre(XP) felment.
2011. jún. 18. 01:13
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Csak az autorun.exe -je nem kompatibilis a Win 7 -el, szóval azt ne futtasd!

Start --> Számítógép --> Jobbkatt a DVD-ROM ikonra --> Megnyitás

Keresd meg a setup.exe -t a gyökérkönnytárban és indítsd el a telepítést.


64-bites Win 7-nél XP kompatibilis mód is kell (legalábbis nekem kellett), és ajánlott az 1.3 -as patch telepítése is.

(Jobbkatt a parancsikonjára vagy exe -jére --> Tulajdonságok --> Kompatibilitás [fül])


32-bites Win 7-nél nincsenek tapasztalataim, sosem raktam föl rá.

2011. jún. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm! : )
2011. jún. 18. 11:34
 3/4 anonim válasza:
Köszi 4 év mulva is! Nekem is segített :D
2015. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem még mindig nem működik. Feltelepítettem a játékot, beállítottam a kompatibilitást, majd klikk az ikonra, de semmi nem történik. Ha kiveszem a kompatibilitást, akkor meg jön a fenti szöveg angolul. Ötlet? Köszi.
2016. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!