Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox-ban hogy tudom kijelöl...

Firefox-ban hogy tudom kijelölni egy hivatkozás szövegnek csak egy részét?

Figyelt kérdés

Mert ha húzom az egeret (ahogy pl. Operában), akkor csak húzza az egész linket, mint egy képet. Kerestem gugliban, de csak OS2-re találtam egy választ, valami CMD gombot kell nyomni közben, de nekem nincs olyan! (WinXP, Ubuntu)

Köszi előre is!


2011. jún. 21. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ALT-tal nekem működik. Utána feldob ugyan egy save as ablakot, de az le lehet cancelni.
2011. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Most nem tudom kipróbálni, de úgy emlékszem próbáltam ALT-tal is, de nem működött. A bal ALT, ugye? Kell ahhoz valami kieg., vagy alapból tudja?
2011. jún. 21. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell hozzá.A kijelöléskor ne mutass rá közvetlenül,hanem kezd el előtte,vagy utána valamivel.
2011. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,ok,ha a közepéről kell,akkor ez persze nem jó.......
2011. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megvan: alt+ctrl+egér húz, ée így megcsinálja. Huh, csodálkoztam volna, ha épp a FireFox-szal nem lehetne ilyen egyszerű dolgot megoldani. :)

Azért köszi, zöld pacsi jár.

2011. jún. 22. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálam meg úgy nem működik. Talán különböző verziót használunk, vagy fene tudja. Végül is az a lényeg, hogy megtaláltad a megoldást. :)
2011. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam hogy Ubuntu Linux, bocsánat.

Egyébként ez az alt+ctrl+egér is elég furán működik, nem hiszem el, hogy nem tudták ezt normálisan megcsinálni... !!

2011. júl. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!