Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Ubuntu Linux...

Hogyan lehet Ubuntu Linux alatt megcsinálni, hogy működjön a CSET. HU?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Van Java a rendszeren, az Opera tudja is használni. Azonban cset.hu -nál még a belépés gomb sem jön elő. Kérlek segítsetek. Amúgy Ubuntu Linux 11.04 verzióról van szó.
2011. jún. 21. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy Adobe Flash kiegészítő kell neked. Mióta megvan, azóta olyan oldalak is bejönnek, amik korábban nem, bár nem tudom, miért éppen ez kellett neki.
2011. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom.


És hogyan tudom telepíteni? Gondolom a szoftverközpontból. De mi a pontos neve rövidítve?

2011. jún. 21. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:

A Firefox, mikor arra az oldalra lépek, egy icedtea6-plugin -t hiányolt, ami telepítése után megjelent a belépés gomb.

Rendszer/adminisztráció/synaptic csomagkezelő

Keresésbe írd be a nevét: icedtea6-plugin, telepítsd, és valószínűleg menni fog.

Ha a terminálból szeretnéd telepíteni:

sudo apt-get install icedtea6-plugin

2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv!


A flash már fent volt. Ujratelepítettem azt a furcsa nevű valamit, amit a második válaszoló tanácsolt. Hát most Mozilla alatt már bejön a gomb, de azon kívül semmi javulás. Köszönöm az eddigi segítséget, ment a pont,de a megoldást még várnám.

2011. jún. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!