Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Virtual Box miért emulálja...

A Virtual Box miért emulálja szaggatva akadva az Ubuntu linuxot?

Figyelt kérdés
10. 10-et raktam virtuális gépre és kérdésem az hogyan állítsam be úgy a virtual boxot hogy ne szaggasson. Idegesítően akad az egér és a billentyűzet szinte használhatatlan.
2011. nov. 3. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi RAM van a gépedben, mennyit kap a virtuális gép? Felraktad-e az eszközök menüből a vb tools-t?
2011. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
991MB RAM van az igazi gépen a virtuális gépnek 386 MB RAM-ot adtam.
2011. nov. 3. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
VB Tools nincs felrakva. Az mit befolyásol a teljesítményen?
2011. nov. 3. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Kihasználja a videokártyádat, meg nem kell ctrl-t nyomogatni, hogy elengedje az egeret, hanem fogadja a kattintást, mint más ablak, és röptében vált át ottani egérmutatóra meg vissza az asztalodéra.


Kicsit kevés ramot kap, nekem 512-vel valódi gépen is eléggé adta az unalmast, mire kezdtem jól belakni. Ha a futtató oprendszereden nem futtatsz mást (beleértve automatikusan induló sallangokat is), akkor 512-t is elviselhet memória-lapozás (vinyócsörgetés) nélkül. Ha a futtató oprendszer történetesen Windows, akkor lehet, hogy a víruskergető próbál kétségbeesetten találni valamit az óriási virtuális vinyó image fájlokban... Egyszer nekem olyan volt, hogy Tilos rádiós .ogg fájlokat kötelezően le kellett vizsgálnia röpke két perc alatt... Mire rájöttem, hogy megint ez... :)

2011. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!