Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes Windows 7-re váltani?

Érdemes Windows 7-re váltani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen géped van? Ha pl. kevés a memória, nem biztos hogy jó ötlet.
2011. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyha jó a géped akkor igen nagyon jó kis oprendszer és alig 25,000ft ami egy ilyen oprendszerért megéri!!

Rengeteg hasznos cucc van benne.

2011. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Windows Vista Home Basic-emmel "jól elvagyok".
2011. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ubuntu 11.04-nél nem kell jobb
2011. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

ááá dehogy... nyugodtan használd még a DOS-t

ráérsz még a technikai fejlődés útjára lépni...

2011. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én ~ féléve váltottam XP-ről, hogy "Na, ez lesz majd a legkirályabb, legtutibb rendszer a világon, de jó lesz, jee", fel is rakták, Windows 7 Ultimate, megy is szépen, de most, hogy használom, semmi egyéb újat nem tud felmutatni, amivel XP fölé emelkedhetne (a sok csicsa, téma, minialkalmazás, aero felület megvan ugye, amik nagyon szeretnek bugolni néha-néha, a hardvert persze megeszik, de szépnek szép, na, tényleg az, és egyes ilyen Win 7 tulajdonságok hasznosak is). Összességében nem rossz rendszer, a Pentium 4-esemnek se jelent gondot semmilyen téren, amit az XP tudott, ez is tudja 99%-ban problémamentesen, de az a helyzet (szerintem), hogy semmivel nem jobb a jó öreg XP-nél, csak szebb, meg felkapottabb (nem, nem akarom szidni a 7-et, elvagyok vele, de valami nekem még mindig hiányzik belőle).
2011. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dymo ***** válasza:

azért szeretem jobban a win 7-et mert:

1, feltelepíti automatikusan az illesztőprogramokat

2, az új játékok erre vannak optimalizálva

3, gyors

4, képes kezelni a 4 magot és a sok giga memóriát

5, szebb + jók a minialkalmazások ( vga hőmérséklet,processzor teljesítményfigyelő,időjárás,stb)

6, kezelőfelülete könnyebben használható

2011. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lindmayer ***** válasza:

"csak" annyival jobb hogy 8 évvel újabb és miután az xp-re felteszem az összes frissítést, vírusirtót már eszik is 500 megát(asztali gépen, van benne videokártya) laptopomban a win7 grafikailag lebutítva+ frissítések+virusírtó is csak 500 megát foglal+ a alaplapi videokártya és az xp sok frissítése még a proci teljesítményéből is sokat elvesz

Tehát ha a gépeden elfutna win7 és van legalább 2 giga ramod akkor érdemes átállni

2011. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!