Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedélyezi a...

Nihat kérdése:

Miért nem engedélyezi a windows a fájlok másolását?

Figyelt kérdés

Leszedtem a Dirt3-at, valamint a LEGO Pirates of the Caribbean-t, mind2 SKIDROW-os verzió. Amikor másolnám be a cracket, nem engedi, arra hivatkozva, hogy nem rendelkezek rendszergazdai jogosultsággal holott, rendszergazdai fiókom van. Emiatt ugye nem megy a játék.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. jún. 24. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Csinálj 1 képet,de van 1 ötletem így is,szerintem megoldja a gondod.

Írd be a start menübe,hogy UAC (-->felhasználói fiókok felügyelete)Alapesetben a 3.-on van.Ezt állítsd le a legalsóra,ha nem oldja meg akkor pedig vissza a legtetejére.

2011. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől sajna nem lett jobb, még most sem engedi bemásolni. Valami olyasmit nem tudsz, hogy hol lehet módosítani esetleg a rendszergazdai jogosultság dolgait?
2011. jún. 24. 15:50
 3/8 KnYghT ***** válasza:
próbáld meg total commanderrel bemásolni és mikor feldob egy ablakot hogy nem megy neki akkor jelöld ki neki hogy rendszergazdaként
2011. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amikor másolnám a .dll fájl-t, azt írja hogy hozzáférés megtagadva. :D

Sehová nem tudom átmásolni, valamint az írásvédettséget sem tudom leszedni róla. =/

2011. jún. 24. 17:16
 5/8 KnYghT ***** válasza:

két dolog is okozhatja ha van vírusírtó a gépeden akkor kapcsold ki mert egyes vírusírtók vírusnak tekintik a crackeket

(amiben vmilyen szinten igazuk is van:P nem véletlen mondják hogy inkább menj be a boltba és fizess 30 ezrert egy játékért mert így a programozóknak is megériXD)


ha nincs vírusítrtód vagy kikapcsoltad és úgy sem engedi akkor a mappához adj magadnak hozzáférési jogosultságot

2011. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KnYghT ***** válasza:

jogosultságot a következő helyen tudsz adni:


jobb egérgomb a mappára

tulajdonságok

biztonság

itt add hozzá a saját felhasználói fiókod ha még nincs hozzáadva

teljes hozzáférés legyen kipipálva

alkalmazd

aztán leokézod

itt muszály alkalmazni különben eldobja a jogokat

2011. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KnYghT ***** válasza:

azt viszont elfelejtettem az előbb említeni hogy ehhez ki kell kapcsolni a fájlmegosztó varázslót ezt a következő helyen teheted meg:


vezérlőpult

mappa beállításai

nézet

fájlmegosztás varázsló használatáról vedd le a pipát

2011. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A vírusírtó okozza! Ugyanúgy megkűzdöttem én is ezzel a gonddal, ugyanígy rendszergazdaként. Kapcsold le a vírusírtót!
2016. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!