Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bizonyos programoknál, hogy...

Bizonyos programoknál, hogy tudom kikapcsolni, hogy előjöjjön az "Engedélyezi, hogy a következő program módosításokat hajtson végre a számítógépen" üzenet?

Figyelt kérdés
Mivel olyan programok, amiket mindig engedélyezek, meg lehet valahogy szüntetni csak annál a fájlnál, hogy más esetben a védelem ugyanúgy megmaradjon?
2010. jún. 19. 21:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni, hogy Windows7-en, és pl. a Ccleaner indulásánál, és most valamiért már a messenger indulásánál is felteszi ezt a kérdést. És amióta felteszi, el se indul automatikusan, pedig a listán van, és el kéne indulnia. Az más kérdés, hogy W7 alatt nem jelentkezik be automatikusan, de egyenlőre annak is örülnék, ha magától elindulna rendszerindításkor.
2010. jún. 19. 21:43
 2/4 anonim ***** válasza:
UAC szintet tudod szabályozni a vezérlőpultban.
2010. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ccleaner inditásánál még OK, de szerintem a messengered virusos... annak nem kéne belenyúlni a rendszerbe.

nagytakaritás javasolt :)

előző voltam

2010. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a rendszer biztonsági ellenőrzésének a szintjét akarom állítani, hanem csak azoknak a programoknak, amiket mindig használok. Amúgy érdekes, megnéztem a vezérlőpult/tűzfalba engedélyezve van a messenger.

Nem hiszem, h vírusos, van avastom, gyors a gépem, nincs belassulva, és eddig jó volt, csak olvastam, hogy ha a Kompatibilitást átállítom Vista SP2-re akk normálisan lesz a tálcán, nem 2x.

Úgy is lett, de azóta az ikonra rátette a biztonsági jelzést, és azóta megkérdi. Egyszer azóta már levette, nem is kérdezte meg, de miután újraindítottam, tesztelni, hogy elindul-e, és bejelentkezik-e magától, megint ott van. De ha nincs semmilyen kompatibilitási módba, ha van, akkor is.

2010. jún. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!