Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SlimDrivers nevű program...

SlimDrivers nevű program segítségével felraktam a hangkártyám driverét, de még sem jelenik meg a hangeszközöknél. Miért? Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
A hangkártyáról érkező hangokat szeretném rögzíteni (tehát amit a hangfalból is hallok). Erről már kitettem egy kérdést. Ott azt mondták, hogy rakjam fel a hangkártyám driverét.
2011. jún. 24. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
a slimdirvers nem mindig találja meg a megfelelő drivereket, sztem a hangkártya gyártó honlapján próbálj nézelődni, sajnos elég nehéz a megfelelő drivereket összevadászni
2011. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Onnan is leszedtem már csak nem akar elindulni a setup.exe

Rákattintok kétszer egy tizedmásodpercre bejön majd rögtön ki is lép. :(

2011. jún. 25. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
pórbáld meg rendszergazdaként futtatni, vagy csinálni egy vírusírtást, vagy nézd meg jót szedtél e le hozzá, letöltés közben nem e sérült, ilyesmi
2011. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!