Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy ne akadozzon...

Mit tegyek hogy ne akadozzon a GTA4? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nos, a játék megvan eredetiben már egy jó másfél kettő éve, eddig semmi gond nem volt vele, de mióta GeForce 8600 GT videokártyáról váltottam erősebbre (GeForce GTS 250) azóta akadozik mint az állat, játszhatatlan, próbáltam nvidia vezérlőpultban beállítani, valamennyit tudtam enyhiteni az akadáson de még így is sok. Az energiagazdálkodást is kivettem a gépböl (Windows 7 64bit)

Maga a configom pedig: AMD Athlon X2 2,8 Ghz Black Edition, 2GB Kingmax ram, GeForce GTS250 1GB videókártya, fogalmam sincs mit csinálhatnék már h normálisan menjen, patcheket leszedtem a játék eredeti, anno még nem volt Win7 csak Vista és ott is ment akadozás nélkül közepes beállításokkal a 8600 GT kártyámmal, nem értem mi a gond vele.


2011. jún. 25. 04:44
 1/3 A kérdező kommentje:
kiegészítés: elvileg fullon kéne mennie ezzel a konfiggal, haveromnak ugyanilyen gépe van mint nekem csak annyival másabb, hogy a procija kisebb, és fullon megy, minden High beállítás 50es látótáv, stb. nem értem komolyan.
2011. jún. 25. 04:47
 2/3 anonim válasza:

Szia


Sztem ha nagyon jo is a videó kártyád nem csak az számit

hanem nagy részben a RAM is.

Ha a RAM birja a GTA4-et akkor akár ultra high

grafikán is játszhatod a játékot

512 mb-os vidi kártyával is.

A RAM nagyon fontos.

Min 2GB-s legyen.

Szerintem...

2011. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GTANiko válasza:
Patcheld az 1.0.7.0-os patchot es crack is nekem nagyon jol megy.
2013. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!