Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEK! (? )

LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEK! (? )

Figyelt kérdés
A gépemen windows 7 van...és 2011-es msn-t letöltöttem,de visszaszerettem volna telepíteni a 2009-est és kiírta,hogy nem telepíthető,mert a gépen már rajta van a 2011-es. De én letöröltem vezérlőpult..stb.. de most már semmilyen msn sincs a gépen,mivel azt írja ki,hogy a 2011-es rajta van,de már azt sem találom sehol sem. És légyszi ne írjátok,hogy volt már ilyen kérdés stb...mert megnéztem az összes ilyen kérdést,de nekem úgysem sikerült,ahogy egyes kérdéseknél leírták.Mit tegyek? Légyszíves valaki segítsen.Köszönöm szépen.
2011. jún. 25. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:))

[link]

2011. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nekem valamiért ez sem jó.:S
2011. jún. 25. 13:03
 3/12 anonim ***** válasza:
És mi a probléma ? mi nem megy?
2011. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tudom megnyitni a 2011-es msn-t mivel sehol sem találom.már mindent megpróbáltam..újratelepítettem,de kihozta,hogy már rajta van a gépen..pedig én sehol sem találom.:S
2011. jún. 25. 13:14
 5/12 A kérdező kommentje:
most pedig kiirta h a wldlog.dll hiányzik a számítógépről..mit csináljak ilyenkor?
2011. jún. 25. 13:27
 6/12 anonim ***** válasza:

ccleaner


tölcsed le futasd végig a tisztitást

2011. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó lenne...csak most kihozza hogy wldlog.dll hiányzik a gépről.ilyenkor mit csináljak?
2011. jún. 25. 13:40
 8/12 Csorby ***** válasza:
látod,ezért szar az a qva msn..én már 3 éve nem használom bár nem ezért mert ilyen dolgok vannak vele...ott az ebuddy.com az is jó..vagy más ilyesmi..amm ha van rendszer vissza állítási pont a msn le törlése előtti alkalomról akk állísd vissza..és utánna használd azt a progit amit linkektek hű előttem..talán jó lessz..mármint addig állísd vissza ami rajta volt a 2011 és msn..utánna töröld a linkelt progival..és utánna tedd a 2009est fel..sok sikert..
2011. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Töröld a registry értékeket...

HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFWATE > Microsoft > Windows Live > Messenger - Töröld le a Messenger nevű mappacuccot,ha ígysem jó,akkor az egész Live-ot.


Nekem bevált,saját ötletem volt,és működött! :P

2011. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
uxcoree.dll - ezt honnan tudnám letölteni és hogyan?
2011. jún. 25. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!