Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webkamera probléma: canyon...

Webkamera probléma: canyon cnr-wcam413 SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES! Miért nem jó?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja vettem kamot, felrakom a drivert mindent úgy csinálok ahogy le van írva már próbáltam 1000féle netről letöltött drivellel is leszedtem felraktam újra, de nem jó érzékeli a gép, de a hardver telepítése varázsló a végén azt írja ki, hogy sikertelen a telepítés mert az osztálytelepítő nem fogadta el a frissítési vagy telepítési kérelmet :/:/:/
2009. aug. 24. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már túlságosan össze lehet kavarodva a Windózod. Ki kellene pucolni a registry-jét, vagy újra kellene telepíteni. Így első blikkre ez a meglátásom. (Távolról elég nehéz az ilyet diagnosztizálni.) ;)


Próbáld meg esetleg a CCleaner progit, vagy mást, amelyik registry hibákat keres és javít!

2009. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy én is erre gondoltam :) esetleg formázásra csak azt túl macerás lenne most megoldani
2009. aug. 24. 21:40
 3/6 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a gond csak annyi különbséggel hogy nekem friss Windows van telepítve (win 7) és nem működik ugyan ez a camera :(
2010. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja igen ez ismerősömnél is probléma
2011. ápr. 8. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez a probléma, találtál megoldást??? nekem is win7
2012. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hello!


Nekem ezzel a driverrel felment win7 32bit: [link]

2012. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!