Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy játékot szeretnék nyomtala...

Egy játékot szeretnék nyomtalanul eltüntetni a gépemről, de a programok törlésében nem engedi. Itt olvastam azt az ötletet, hogy töröljem ki a Total Commanderből. Ott viszont egyáltalán nem is látszik. Most akkor fent van a gépemen vagy nincs?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

?

miért nem engedi ?

lehet hogy kitörölted manuálisan ?


mi a játék neve?

2011. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor rányomok,hogy eltávolítás, újra akarja telepíteni és kiír egy hibaüzenetet,hogy nem sikerült a telepítés...de én pont törölni akarom...ha pedig már nincs fent,akkor miért látszik a programlistában?
2011. jún. 26. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a telepítő jőn be amin ott van a választási lehetőség hogy


re install tehát újra telepítés

vagy un install le telepítés


vagy remove

2011. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ccleaner-t letöltöd. Azzal megpróbálod letörölni. Ha ott is hiba van, akkor kitörlöd a registry-ből a kulcsot (Ccleaner is tudja ezt), és a merevlemezről manuálisan törlöd a játék mappáit.
2011. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,csak az a gond,hogy már a telepítő sem jön be,hanem küldi a hibát...

Letöltöttem a CCleaner-t,de ugyanaz történik, még mindig ott vigyorog a programok között.

2011. jún. 26. 15:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Újabb ötlet esetleg? Legszívesebben újra telepíteném az egész gépet, annyira idegesít,hogy nem tudom eltüntetni ezt a vackot...:S
2011. jún. 27. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Küld egy képet a jelenségröl
2011. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!