Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 biztonsági másolat...

Windows 7 biztonsági másolat hiba (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok mondani, hogy a Windows 7 egy ócska csődtömeg. Tele van hibával, amiket magának generál és még lassú is, de most nem ez a lényeg: Három gépen van (sajnos win7-tel), mindegyik eredeti (egyik Home Premium, másik Starter, és van egy Ultimate). Mind a hármon seperc alatt hibaüzenet jelentkezett bármilyen módú biztonsági mentés funkciónál. Az egyiken, hogy gyorsabb legyen (mert három perc alatt indul és alatműveleteket nem képes elvégezni, pedig az eléggé jó gép) kikapcsoltam egy pár szolgáltatást. Gondoltam az lehet a gond, de amikor mindegyiket visszakapcsoltam, akkor is ugyanaz történt. A másiknál telepítés után először akartam készíteni biztonsági visszaállító lemezt, akkor is mindegyiknél ugyanaz a hibaüzenet (pedig a többinél nem kapcsoltam le semmit):


"A biztonságimásolat-alkalmazás egy belső hiba miatt nem tudott elindulni:

A kötet árnyékmásolata szolgáltatás egyik összetevőjében hiba jelentkezett: (0x80042302"

A kód alapján nem találtam semmit... úgyhogy szívesen hallanék javaslatokat.

Amúgy arra is lehetne ötlet, hogy miért olyan lassú a win7-em (mindegyik). <- erre a saját válaszom az eredetiségvizsgáló programok hegye, amit a Microsoft zúdít a nyakunkba.


2011. jún. 26. 11:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk talán azért szeretném, mert könyveket írok, 3D-s filmet fejlesztek és nem szeretném, hogy a szar, instabil windows 7 miatt (ami már párszor megtörtént) elvesszenek az adataim?

Ahelyett hogy válaszolnátok itt értetlenkedtek. Ez már abszurdum. Írjatok olyan választ, aminek értelme is van!

2011. júl. 3. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Az adataid ne a rendszerpartícióra mentsd.

2. Csipkebokor vessző.

3. Sz@rd már le a rendszered.

4. Használj a rendszertől független alkalmazást az archiváláshoz.

5. Ghostolj. Pl ACRONIS


Ha van kérdésed szívesen várom privátban.

Megsúgom, egy rendszerösszeomlást 10-15! perc alatt le lehet kezelni.

2011. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na végre valami használható. Amúgy nekem a múltkori összeomlás helyrehozása két napig tartott :P

Olyan egy óra, mire települ a win7, aztán jöhet a "10 gb" frissítés (1-2 óra), meg a személyes fájlok (négy-öt óra). Utána már egész könnyű volt másnap hat órán keresztül regisztrálni/telepíteni a programokat.

Na ennyit a 15 percről...

2011. júl. 5. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!