Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi időnként telepítsem...

Mennyi időnként telepítsem újra a Windowst?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

:)

Ha nincs gond vele akkor elmehet akár 5 évig is

:))

2011. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem olyan dolog hogy mindíg újra kéne tenni. már ha karban van tartva
2011. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok dologtól függ, elsősorban attól, hogy miket telepítesz, illetve mi minden mászik rá a netről. Velem előfordult, hogy ugyanazt az oprendszert ugyanazokkal a szoftverekkel csak negyed évig tudtam használni, a következő telepítéskor pedig két és fél évet is lehúzott gond nélkül.

Ha gyakran lefagynak a programok, vagy már nagyon lassan működik minden, esetleg maga a bútolás is lassú, akkor érdemes felkészülni az újratelepítésre.

2011. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én mindig megfogadom, hogy na ez most sokáig lesz de általában havonta újratelepítem az egészet:D Egyszer XP-t egyszer Win7-et teszek rá. Már kicsit engem is zavar de szeretem ha tiszta a Windowsom igaz mindig sikerül sz*rságokat letölteni törölni meg lusta vagyok. :)

Ha vigyázol akkor teljesen tökmind1, hogy meddig van ugyanaz a windows. :)

2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 évente xD

Amíg nincs vele gond, nem kell.

És ha vírusos lesz, akkor is előbb meg kell próbálni leirtani a vírust, és ha nem sikerült, akkor formázás..

2011. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!