Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez miért van? (többi lent)

Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés
berakom a játékot a gépembe és nem csinál semmit megpróbálom elindítani a sajátgépből rámegyek a cd meghajtóra és azt írja ki hogy helyezzen be egy lemezt a következő meghajtóba D. Okozhatja ezt a problémát az hogy Windows XP-m van tehát rossz a az op. rendszer?
2011. jún. 28. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a DVD olvasó vagy a DVD lemez a rossz.
2011. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a DVD olvasó halt meg szerintem, próbáltad másik lemezel is ?
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttemlévőnek! Próbáld meg egy másik lemezzel és haz akkor sem megy akkor meghalt a DVD olvasó! De nem biztos! Nekem volt olyan, hogy beraktam a lemezt, villogott egy párat hallom, hogy felbúg de nem jelent meg a film lejátszása meg nekem is azt írta, ki hogy helyezzen bele lemezt! Szétszedtem minden kábel megfelelt! Mindegyiket megpróbáltam jobban belenyomni, megnyomtam az adatbeviteli kábelt visszaraktam és ment! Egyszóval nálad lehetséges hogy nem a DVD olvasó a rossz hanem egyszerűen csak egy kábel lazult ki! Lehetséges, hogy az adatátviteli kábel és emiatt nem adja tovább az adatot a gépnek!
2011. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!