Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2 Windows 7 kompatibilitá...

Sims 2 Windows 7 kompatibilitási probléma?

Figyelt kérdés

Helló, a történet a következő.


Windows 7-en játszok a Sims 2-vel, a játék néhány grafikai hiba (pl. haj textúrákat rak be úttest helyére néhány perc erejéig) ellenére fut minden probléma nélkül.

Viszont amint meglátogatok egy közösségi telket, általában néhány perc múlva a játék lefagy, és kapok egy hibaüzenetet, hogy a program hibát észlelt, ezért leáll.

Mindig ranmon történik a közösségi telkeken, néha egy perc múlva, néha tíz percet is ott tölthetek, néha nem dob ki, mindig változik. Szóval random idő után csak úgy kidob a játék.

Utána olvastam, ajánlották, hogy indítsam el kompatibilitási problémák keresésével, először azt hittem működik, de mégsem működött. Majd olvastam még a futtatás rendszergazdaként próbálkozást, ez sem vállt be.


Szóval, tud még valami valamilyen megoldást, ami neki működött, vagy csak hallott róla, stb, amit megpróbálhatok?

Előre is köszi :D


2011. jún. 28. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbáld ki felrakni a legújabb patcheket.

Ha nem segít, nem tudsz mit tenni Sims2 piacra dobásakor még nem volt Win7, és egyébként is sok benne a bug (főleg több kiegészítővel).

Ezt el kell fogadni, ha nem tetszik rakj fel Sims3-at vagy valami újabbat.

2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!