Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak 30MB szabad hely...

Miért csak 30MB szabad hely van a "C" meghajtón?

Figyelt kérdés

WIN7 32bit OP rendszert használok. A másik partíción 12GB szabad hely van. CCleaner többszörös futtatása után & a gép újraindítása után is csak 30MB szabad hely van a "C"-n.

A nyomtató illesztőprogr. próbáltam feltenni, (130MB-t igényel)... a telepítő futtatása előtt kb 800MB szabad hely volt! Máshova nem engedi telepíteni. Ez nem vili, mondja meg valaki mitől van ez! THX!


2011. jún. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a rendszer (C:) partíció?
2011. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Törölj a temp könyvtáradból. Esetleg a régi rendszer visszaállítási pontokat is.
2011. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A "C" lemez 12GB-ra van particionálva. Mindig csak akkor csinálja ezt, ha a nyomtatóhoz kapott programcsomagot installálnám fel. A letöltött, kicsomagolt archívumot egy mappába tettem és futtattam a "setup"-t azt írja "a file-hoz a rendszer nem fér hozzá"
2011. jún. 29. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet telepítés előtt még csinált egy visszaállítási pontot az amúgy is csurig tele partíción és az már megadta a kegyelemdöfést.KB 10%-ot tarts a C-n üresen és nem jársz így.

Egyelőre kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást,így helyet is nyersz és el sem fogy csak úgy,szinte magától.Aztán igyekezz minél több helyet felszabadítani.

2011. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12 GB qrva kevés még XP-nél is, nemhogy Win7-nél. Asszem 12 a 7 minimum igénye /lusta vagyok most megnézni/, az csak a windows, se illesztőprogram, se egyéb.
2011. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak kigugliztam neked:


Windows 7 – rendszerkövetelmények


Ha a Windows 7 rendszert szeretné futtatni a számítógépén, a következőkre lesz szüksége:


1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb 32 bites (x86) vagy 64 bites (x64) processzor


1 gigabájt (GB) RAM (32 bites) vagy 2 GB RAM (64 bites)


16 GB (32 bites) vagy 20 GB (64 bites) szabad lemezterület


DirectX 9 grafikus eszköz WDDM 1.0 vagy újabb illesztőprogrammal


forrás microsoft.

2011. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi valszeg legközelebb nagyobb partícióra teszem!
2011. jún. 29. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!