Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PC-mre feltudok telepiteni...

A PC-mre feltudok telepiteni Apple operációs rendszert? (például: osx Leopard ). Ha igen valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 02:06
 1/6 anonim válasza:

Az általad kérdezett információ a Hackintosh nevű projekt. Igen lehetséges a normál PC-re való telepítés azonban igen komoly hardveres elvárás van ugyanis akármire nem tudod feltelepíteni. Itt válaszokat kaphatsz szakértőktől:

[link]

2011. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

gépigény levan írva?? mert én nem találom...

Az én gépem:

RAM: 2GB

CPU: AMD Phenom II Dual core 2,9 Ghz

VGA: Gigabyte, 1GB

Merelvelemz: 500GB

és az alaplapom egész jó

2011. júl. 1. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
ha van egy OSX Lopard telepitőlemezem azt fogom és feltelepitem a OC-mre ugyanugy mint mondjuk egy Widows 7et vagy xp-ét??
2011. júl. 1. 20:47
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs elirtam nem OC-mre hnem Pc-mre
2011. júl. 1. 20:47
 5/6 anonim válasza:
Ezt kell megkérdezni a Hackintosh fórumon. Ők segítenek neked és el tudják magyarázni.
2011. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hackintosh.hungary@gmail.com az elérhetőségük és onnan már tudnak segíteni. De szükség lesz például az alaplapod pontos típusára. A Gigabyte videokártya már gyanús.
2011. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!