Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet egy sima laptopra...

Lehet egy sima laptopra (wines) os x (pl lion-t) telepíteni? Szóval ha megveszem legálisan az apple oprendszerét, akkor az windows helyett elfutna a gépemen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:03
 1/4 bix ***** válasza:

nem sanszos hogy elfut, és ha igen akkor se legális. apple termékeken lehet csak legálisan használni...


proci alaplap hang és lankártya függő hogy menne e. ha van hozzá okosított driver akkor mehet. de stabilitásban és sebességben nem biztos hogy hozza azt amit egy apple cucc...vannak hackintosh fórumok, keresgélj ott.

2011. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval egyszerűen fogalmazva osx-et nem vehetsz legálisan gép nélkül. nem árulják ...
2011. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ohh, pedig azt hittem hogy megoldottam a problémám!:-)

köszi, akkor utánanézek. csak egyszer láttam a szifon-com-on h lehet ilyet, de az a gáz h nem találom a cikket.

2011. júl. 21. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet legálisan venni és eu-ban nem büntetik még az efi emulált hackitosh-okat.
2011. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!