Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virual Pc miért lassul be...

Virual Pc miért lassul be mindig? Lent a többi.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogyha feltelepítek a Virtual PC-re egy Easy Hide Ip elrejtőt, meg egy firefoxot akkor nagyon belassul a Virtual Pc? Vagyis ha firefoxal egy oldalt megakarok nyitni az ilyen 1-2 percbe telik. 2Gb ramot adagoltam neki a 3Gb-ből, vagy ezt nem jól csináltam? Legyen inkább dinamikus? Azt is tudni kell, hogy a videókártyám nem olyan régen elromlott. Egy haverom megcsinálta, tökéletesen működik azóta is.

Ez is közrejátszhat benne?


2011. júl. 1. 07:41
 1/2 anonim válasza:
Információra éhezem. Processor, Vinchester, SATA, IDE ...stb. Egy pontos leírást kérnék. A memória elosztás viszont biztosan rossz. Hagyj meg a gépednek 2GB-t, 1GB pedig bőven elegendő lesz a VirtualPC-nek. Ha a valós gép erőforrásait erősen korlátozod ne számíts gyors emulált számítógépre.
2011. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

AMD Athlon(tm) 7750 Dual-Core Proci

(3.12Ghz-n fut)

3Gb DDR2-es ram 800mhz (az egyik 1066-os de visszahúztam 800-ra)

320Gb vinyó, SATA2.

GeForce 8800GTS 512 mb-ram.


ennyit tudok leírni, esetleg komolyabban még tudnánk beszélni ha megadnád az elérhetőséged, vagy én az enyém. (itt msn-re gondolok vagy skype..)

2011. júl. 1. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!