Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "InstallHelper. Exe működése...

"InstallHelper. Exe működése leállt". Mi ez a program, és miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés

"InstallHelper.exe működése leállt" Mindig ezt írja ki a gép már tegnap este óta, de hiába rákattintok, hogy program bezárása, 2 perc múlva ugyan úgy feldobja az ablakot, és ha nem zárom be akkor nagyon nagyon sokszor még leteszi a tálcára és ott villog (tegnap vagy 5 percig nem voltam gépnél, és aztán legalább 20 ilyen kis ablakocskát kellett bezárnom)

Konkrétan ezt írja ki:

A program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt, ha megoldást talál a problémára.

Nagyon idegesítő, mert semmit nem tudok csinálni a gépem, mert csak azzal kell foglalkoznom, hogy kilépjek ebből.... Mit tegyek, ill. miért van ez? :( Légyszi segítsetek! Kösziii :)


2011. júl. 1. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


vmi kártevő, próbáld meg ezzel leírtani:

[link]

letöltéshet katt 2x a Töltse le mostra.

2011. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, most futtatom a gyorsvizsgálatot , 30 mp alatt 35 fertőzött objektumot talált, viszont a kis ablakocskákat nagyon durva számban megint elkezdte feldobálni, főleg mikor ezt a keresést elindítottam. Egyébként ez a program jobb, mint a NOD? Mert az fent van, kb 2 hete lett lefuttatva a gépen a víruskereső, és kb. 20-30 van karanténban, mert nemtom törölni. :(
2011. júl. 1. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:

nalam nod megy állandóan és néha lefuttatom a Malwarebyte's. Fontos h a nod naponta frissüljön mert akkor az újabb kártevőket nem jelzi.

Szóval le ne töröld a nodot.

2011. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha lefuttattad a progit és még nem törölte le, akkor

próbáld meg te letörölni manuálisan.

Elindítod a feladatkezelőt és a Folyamatoknál megkeresed az intsallhelper.exet és leállítod, és meg kellene keresned ezt az exe-t a Windows könyvtárban is és kitörölni végleg.

De remélem sikerül leírtani.

2011. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, köszi a segítséget! :) Egyébként úgy sikerült, hogy a vírusírtó , amit mondtál, kiírta a fertőzött fájlokat, meg h. hol találta, és a legtöbb a youtube downloadernél volt, és letöröltem azt, és azóta megszűnt a fent említett probléma :D mégegyszer köszi :) egyébként az nem baj, hogy a 2 vírusírtó egyszerre van fent?
2011. júl. 2. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
hát a Malwarebytes lődd ki csak, időnként futtasd le.
2011. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!