Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sokan használnak még Windows...

Sokan használnak még Windows XP-t?

Figyelt kérdés
Én is XP-t használok, csak úgy kiváncsiságból még sokan használják?
2011. júl. 1. 22:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, aha, szakértő. Bocs! Csak kérdezem, hogy milyen szakértő az, aki a tudásával villog? Milyen szakértő az, aki a pcforum-ot, a szakmailag legröhejesebb színvonalú tech-portált linkeli megbízható forrásként?


Elavult? Igen, az. 2001-ben adták ki. A patch-ek nem oldanak meg mindent. Nem nyúlhatnak bele mindenbe, hiszen akkor oda a kompatibilitás.


Nem is biztonságos. Vagy szerinted az elmúlt 10 évben a Microsoft mérnökei csak a designon agyaltak? Az a több ezer programozó arra kellett, hogy csináljanak egy Aerot?


Gondolkozz már...

2011. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mikor villogtam én ezzel? Egyébként ha már kérdezed, akkor olyan akinek van EGO-ja.

PC-fórum, mint röhejes színvonalú portál? Ok. Ez egy ember véleménye, aki az eddigiek alapján nem bizonyult egy nagy IQ fighter-nek.

Elavult? 2001-es? Max. régi, és a régi nem egyenlő az elavulttal, de ha már itt tartunk a jelenlegi verzió (SP3) 2007-es.

Nem biztonságos? Ugyanannyira az (most mondom másodszor) mint bármelyik másik támogatott windows, amiken a biztonsági réseket foltozzák (úgy, ahogy). Tehát ha ez nem az, akkor a többi sem, ergo ez nem hátrány a többivel szemben. Ha a biztonságon dolgoztak volna akkor hogy lehet, hogy még mindig van egy rakat vírus rájuk? Egyébként ha a design-nál tartunk, a vista-ról (annak alpha és béta verzióiról) egy csomó kép van a neten, azokon jól látható mit fejlesztettek a "programozók". Még a Vista Beta1 sem hasonlít a végleges változatra, ami a kinézetet illeti.

Szóval, hogy min agyaltak a Microsoft mérnökei? Hol mondtam, hogy csak az aero-n, esetleg meg tudnád mutatni? De nem a biztonságon az tuti. A Windows 8 eddigi legnagyobb durranása egyébként a felhasználói fiókhoz rendelhető animált kép, meg hogy spéci üdvözlőképet állíthatsz be, amikor tavaly szeptember óta (ha nem régebb óta) dolgoznak rajta.

Nos, én nem kérem, hogy gondolkozz ha nincs mivel.

2011. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy már 7esre több vírus van mint xp-re.Pár napja én is olvastam hír magazinokba erről..
2011. júl. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"A Windows 8 eddigi legnagyobb durranása egyébként a felhasználói fiókhoz rendelhető animált kép, meg hogy spéci üdvözlőképet állíthatsz be"


Ilyen kijelentések után már meg sem próbálok szakmai érvekkel "támadni". Ha az neked ez nagyobb durranás, mint az ARM port vagy az új UI, akkor oké.


"amiken a biztonsági réseket foltozzák" Ja, már ha összejön... igaz hónapokig kell rá várni, rosszabb esetben éveket. Addig meg hátha nem szedek össze valamit. Ez a biztonság 2011-ben. De jó nekem...


Csak, hogy személyeskedjek is. Te valami vidéki rendszergazda vagy-e? Esetleg a helyi warezpisti? Belőlük nézem ki ezt a stílust.

2011. júl. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kisgyerek!

ARM? Na azzal még várj, hogy mi sül ki belőle...

Az új UI? Hát miről rizsáztam fent, amiből a tökéletlen formáddal te is idézgettél?

Azzal próbálsz érvelni, hogy az xp nem biztonságos. Ja mert a többi Windows (Vista/7) az, csak mert újabb? Aki ért is hozzá (pl. Én) az nem szed össze mindent, mert tud magára vigyázni, de hát ha te nem, megértem az aggodalmad. Csak azért, mert nincsenek barátaid (mert hogy nekem még ilyenek is vannak), még nem kéne itt másokat provokálni, főleg nem az éjszaka közepén. Ép elméjű ember ilyenkor alszik. Vagy épp ekkor öltek meg WOW-ban? Én az ilyen stílust csak WOW kockákból nézem ki.

2011. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Oké, látom a személyeskedés nagyon megy, a szakmai érvek felsorolása meg nagyon nem. Ennek semmi értelme. Tudod mit? Nyertél, nem tudom kikezdeni az érveidet, elvesztettem a vitát. Grat!
2011. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak követtem a példádat. Örülhetnél neki.
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!