Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor Mit tegyek? ( Movie...

Ilyenkor Mit tegyek? ( Movie Maker )

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne... Szóval haveromékkal csináltunk filmet. A telefon 3gp-be vette fel a vidiket.Én FormatFactory-val átkonvertáltam wmv-be mert avi be nem vette be a MovieMaker. Megcsináltam a filmet ( 17 perc . És mikor el akarom menteni ezt írja :


A Windows Movie Maker nem tudja az adott helyre menteni a fájlt.Győződjön meg róla, hogy továbbra is elérhetőek-e az eredeti forrásfájlok, hogy a mentés helye továbbra is elérhető, valamint hogy elég szabad terület áll rendelkezésre.


Mindegyik megvan de mégsem menti el PL HELP 8(


2011. júl. 2. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem igazán tudsz mit csinálni, ez a Movie Maker hibája, nekem is vannak rossz emlékeim róla...

Használj Pinnacle Videospint, letölthető innen: [link]

2011. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a filmjeidet, egyforma-e a felbontásuk?

Én azzal szívtam egyszer.Minden összerakott filmnek tuti egyformának kell lennie méretben felbontásban, stb.

A VideoSpint én is szeretem. A két progi kiegészíti egymást

2011. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!