Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne megváltoztatni...

Hogyan lehetne megváltoztatni a Vista alatti jegyzettömbben a háttérszínt és a betűszínt? (lent)

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy Windows Vista alatt, a Jegyzettömb(Notepad) hátterének a színét és a betű színét hogyn tudnám meg változtatni, illetve van e valami más ilyen egyszerű program, amiben ez megoldható. Mert próbáltam már a "nodepad plus plus"-t, de nekem annyi minden nem kell, csak egy szimpla jegyzettömb kellene, mint amilyen az eredeti, csak más színekkel. konkrétan nekem fekete háttérre és zöld betűkre lenne szükségem, többnyire azért, mert ha este írok benne akkor nincs akkora fénye a fekete háttérnek mint a fehérnek.

Láttam már olyat is hogy üvegesítve volt az egész(az aero-s dologgal), esetleg azt hogy lehet, mert az oké hogy a címsort meglehet úgy csinálni, de az egészet hogyan?


Előre is kössz, minden választ!


2011. júl. 4. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A beépített Worldpad nem jó?
2011. júl. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem! nem jó, mert nekem a jegyzettömb kell, és mivel nem akarok formázgatni semmit, nem kellenek a fölösleges gombok, csak egy alap szövegszerkesztő, mint a jegyzettömb.
2011. júl. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!