Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek működni fog a kulcs?

Szerintetek működni fog a kulcs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy Dell Inspiron 15R laptopot, és kaptam hozzá eredeti Windows 7-et... Reinstall DVD-t.. Viszont azt ha beteszem bootra, beadja hogy nyomjak egy entert a tovább lépéshez, aztán fekete képernyő, és kész nem bootol be..

Ugyebár a Win 7 letölthető a Microsoft -tól is, tehát a kérdésem az hogy ha leszedem ezt:


Microsoft.Windows.7.Home.Premium.SP1.64bit.Hun.MSDN


Elfogja vajon fogadni a CD kulcsot ami a gép hátulján van?


Mert olyat nem látok sehol,hogy írna hogy SP1-es. :)

Viszont a gyári dvd-vel amit kaptam hozzá, nem igazán akar felmenni bootoltatva a Win7.. kipróbáltam:)

Csak windowsból tudnék telepíteni, ami a dvdn van setup.exe -vel.. viszont ha végleg összehánnya magát a rendszer akkor.. nincs más választásom :)


2011. júl. 4. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Eredeti windoz? O.O
2011. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahhan.. uj laptophoz volt..
2011. júl. 4. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
De jó neked...
2011. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ..
2011. júl. 4. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyat tölts le amihez van a licenszed. ha win7 home premium 32 bithez van akkor azt. ha starter hez akkor azt. netalán ultimate 64bit lenne akkor azt.
2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Home Premiumhoz van, és azt töltöttem le, gondolom akkor az hogy most SP1-es e vagy nem az nem számít.. ?!
2011. júl. 4. 18:57
 7/10 A kérdező kommentje:
és persze igen 64bit:)
2011. júl. 4. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
írd le ide a kulcsot,megnézem neked.
2011. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ide ne írjad :D
2011. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy tudtad letölteni az Ms-től? Nekem 3 EREDETI termékkulcsom van és már 2 winózt letöltöttem, és mind a két átverés és nincs benne semmi! Nem tudnád belinkelni? Nekem is Home Premium x64 (HUN) kéne, meg MSDN.

Lécci segíts, vagy írj privátot nekem mindegy, de már két hónapja azon vagyok, hogy normális windózom legyen és ne ilyen előretelepített, mint amit a géphez adtak. Amúgy nekem gyári telepítőt nem adtak - nekem kellett csinálni, de azzal pl formázni sem tudok...

2011. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!