Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Delphi XE Professional 2010...

Delphi XE Professional 2010 VS Microsoft visual studio 2010 ultimate?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy Melyik program tud többet?

És hogy tik melyiket választanátok és,hogy miért?

E 2 program közül melyik érhető el magyar nyelven,és mi az erősség és gyengeségük?


A wikipédiában elolvastam,amit e 2-ét programról írnak és nem jutottam döntésre.


2011. júl. 5. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A két termék egészen már árkategória(Delphi 280e Ft, míg a Visual Studio 1,3millió-tól 4,5millióig) és más célra is van kitalálva, más szolgáltatásokkal, nem lehet a kettőt szembeállítani csak így konkrétumok nélkül.

Tudomásom szerint egyik sem tud magyarul.

Én egyiket sem választanám, mert nekem tökéletesen megfelelnek az ingyenes megoldások (Nokia Qt SDK, MS VS express, JavaSE & NetBeans).

2011. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Mindegyik megoldás csak eszköz, annyit "tud", amennyit Te. Az egyik ember egy vésővel csak köveket tud törni, a másik meg szobrot faragni.

2. Most már egyiket se (az előzővel kórusban), nem az ár miatt (delphim is van, már sokszorosan behozta az árát), hanem mert olyan területre fejlesztek, ahová más technológia kell.

3. Megerősítem az előttem szólót, nincsenek magyarul, attól még előfordulhat, hogy valaki megcsinálta házilag, rá kell keresni.

Hogy mi az erősségük és a gyengeségük, azt hosszú lenne kifejteni. Egy bármelyik megoldást is utáló fejlesztő biztosan egy mondatban, vagy akár egy szóban is össze tudná foglalni, de az ilyenekre nem adok.

2012. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!